NASZA AGENCJA TO...

kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji filmów, tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi, kodowaniu oraz grafice.

AM f-ski.pl powstała poprzez połączenie dwóch firm, FlyMedia Krzysztof Meyer oraz Internet Multimedia Mirosław Filiczkowski. Dzięki połączeniu naszych sił oraz doświadczenia udało nam się zbudować firmę, która z sukcesem tworzy projekty filmowe, reklamowe oraz graficzne. Naszą twórczość można obejrzeć w zakładce PROJEKTY.

... LUDZIE KTÓRZY JĄ TWORZĄ

KRZYSZTOF MEYER

Człowiek, który o montażu i tworzeniu wideo wie chyba wszystko. Od lat związany z filmem i obrazkiem, wiele lat poświęcił na to aby w sztuce montażu być najlepszym. Zawsze otwarty na nowe pomysły i rozwiązania rozwija swoje umiejętności czego przykładem mogą być nasze produkcje, które możesz zobaczyć na naszej stronie.

Często także staje po drugiej stronie kamery aby uchwycić to co w naszych filmach jest najlepsze 🙂

MIROSŁAW FILICZKOWSKI

Obrazek, kadr, czy też kartka papieru i ołówek to Jego pasja. Dzięki talentowi oraz praktyce jest w stanie w obiektywie zauważyć wszystko co piękne i emocjonujące, uwielbia stać za kamerą i polować na ujęcie, które spełni Jego wymagania. 

Jest także zapalonym programistą php, grafikiem, twórcą większości naszych stron www, logotypów oraz projektów indywidualnych. Pełni także funkcję wiceprezesa Telewizji Dobre Media

PATRYK BIERSKI

Fotograf oraz operator z zamiłowania. Od kilku lat bardzo mocno rozwija się w technice wykonywania zdjęć. Swoje serce wkłada w doskonałe wykonanie zdjęcia nie tylko pod względem technicznym ale także duchowym.

Bardzo często także staje za kamerą podczas różnych uroczystości oraz wydarzeń, które nadawane są przez Dobre Media Nowej Ewangelizacji.

WSPÓŁPRACUJEMY TAKŻE Z INNYMI

Mamy świadomość, żewszystkiego nie jesteśmy w stanie zrobić sami, dlatego wspólpracujemy z innymi firmami o utalentowanymi osobami.

Wojtek Wójcik

fotograf

Dariusz Łomako

operator drona

DOBRE MEDIA

streem