NASZA AGENCJA TO...

kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji filmów, tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi, kodowaniu oraz grafice.

AM f-ski.pl powstała poprzez połączenie dwóch firm, FlyMedia Krzysztof Meyer oraz Internet Multimedia Mirosław Filiczkowski. Dzięki połączeniu naszych sił oraz doświadczenia udało nam się zbudować firmę, która z sukcesem tworzy projekty filmowe, reklamowe oraz graficzne. Naszą twórczość można obejrzeć w zakładce PROJEKTY.

... LUDZIE KTÓRZY JĄ TWORZĄ

KRZYSZTOF MEYER

Człowiek, który o montażu i tworzeniu wideo wie chyba wszystko. Od lat związany z filmem i obrazkiem, wiele lat poświęcił na to aby w sztuce montażu być najlepszym. Zawsze otwarty na nowe pomysły i rozwiązania rozwija swoje umiejętności czego przykładem mogą być nasze produkcje, które możesz zobaczyć na naszej stronie. Często także staje po drugiej stronie kamery aby uchwycić to co w naszych filmach jest najlepsze 🙂

MIROSŁAW FILICZKOWSKI

Obrazek, kadr, czy też kartka papieru i ołówek to Jego pasja. Dzięki talentowi oraz praktyce jest w stanie w obiektywie zauważyć wszystko co piękne i emocjonujące, uwielbia stać za kamerą i polować na ujęcie, które spełni Jego wymagania. Jest także zapalonym programistą php, grafikiem, twórcą większości naszych stron www, logotypów oraz projektów indywidualnych.

DAREK ŁOMAKO

Doświadczony operator drona, posiadający wszelką możliwą wiedzę na temat dronów oraz filmowania z użyciem drona. Nie ogranicza się oczywiście tylko do dronów ale także rewelacyjnie daje sobie radę za sterami klasycznej kamery.